Toimisto

Vaihde09 6126 840 
Faksi09 6126 8450 
   
   
Nimi ja nimikePuhelinnumeroSähköpostiosoite
   
Kokko Timo(09) 6126 8420timo.kokko@elakkeensaajat.fi
toiminnanjohtaja050 441 3830 
   
Edunvalvonta ja tiedotus  
Kuittinen Birgitta(09) 6126 8421birgitta.kuittinen@elakkeensaajat.fi
johdon assistentti050 314 2542 
   
Pajunen Tarja(09) 6126 8425tarja.pajunen@elakkeensaajat.fi
sosiaalipoliittinen asiantuntija040 574 7515 
   
Wallinsalo Ulla(09) 6126 8444ulla.wallinsalo@elakkeensaajat.fi
toimitussihteeri041 501 3191 
   
Järjestö  
Toivonen Petra(09) 6126 8427petra.toivonen@elakkeensaajat.fi
järjestöjohtaja050 306 8816 
   
Raitoharju Marja(09) 6126 8426marja.raitoharju@elakkeensaajat.fi
järjestösuunnittelija040 450 6565 
 - järjestötoiminta  
 - kilpailutoiminta  
   
Utriainen Jarkko(09) 6126 8434jarkko.utriainen@elakkeensaajat.fi
järjestösuunnittelija050 436 3449 
 - koulutustoiminta  
   
Kuikka Anu(09) 6126 8437anu.kuikka@elakkeensaajat.fi
järjestösuunnittelija050 911 3247 
 - Elinvoimaa-toiminta  
   
Kallunki Minna(09) 6126 8435minna.kallunki@elakkeensaajat.fi
järjestösuunnittelija050 576 6918 
 - Elinvoimaa-toiminta  
   
Juha Viitanen(09) 6126 8442juha.viitanen@elakkeensaajat.fi
järjestösuunnittelija050 408 3376 
 - Verkosta virtaa -toiminta  
   
Joonas Rentola(09) 6126 8436joonas.rentola@elakkeensaajat.fi
järjestösuunnittelija050 441 2275 
 - Verkosta virtaa -toiminta  
   
Talous-, toimisto- ja myyntipalvelut  
Lehtimäki Marja-Leena(09) 6126 8430marjaleena.lehtimaki@elakkeensaajat.fi
hallintojohtaja0400 713 029 
   
Mehtätalo Leila(09) 6126 8431leila.mehtatalo@elakkeensaajat.fi
taloushallinnon assistentti  
   
Välimaa Satu(09) 6126 8428satu.valimaa@elakkeensaajat.fi
myyntisihteeri045 110 4122 
   
Nissinen Ulla(09) 6126 8432ulla.nissinen@elakkeensaajat.fi
toimistosihteeri  
   
Jäsenasiat(09) 6126 840jasenasiat@elakkeensaajat.fi
   
***  
   
Partanen Erkki050 624 69erkkij.partanen@gmail.com
kilpailuvastaava  
   
***  
   
RAJANIEMI  
Rajaniementie 35, 34800 Virrat  
Piia Lamberg(03) 4755 648toimisto@rajaniemenlomakeskus.fi
   
KÄPYLÄN TYÖVÄENTALO  
Vipusentie 19 A, 00610 Helsinki(09) 791 095 
Turtola Olli040 521 2509